Hekimhan Bitkisel firması olarak bitkisel ürünler ile ilgili 25 yılı aşan deneyim bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın gururunu taşıyoruz. Kuruluşundan itibaren bitkisel ürünlerin satış ve pazarlaması konusunda faaliyet gösteren firmamız, son yıllarda pazarlamış olduğu ürünlerin üretimini de yapan uzman kadroya ve otomatik makineler ile donatılmış tesise sahip olmuştur.


Firmamız bitkisel çaylar, macunlar , pekmezler , soğuk press ve uçucu yağlar, toz ekstraktlar, sıvı ekstraktlar olmak üzere ürün portföyüne 200 den fazla çeşit eklemiştir.


El değmeden otomatik makinelerde insan sağlığını birinci planda tutarak üretim yapan firmamız ISO 9001 ve ISO 22000 kalite belgelerine sahip olup , GMP standartlarında doğal ve katkısız olarak sağlıklı ürünler üretmektedir.


Firmamız kurulduğu günden itibaren insan sağlığına verdiği önem sayesinde kısa sürede bitkisel ürün sektöründe tanınmış ve bu ilkeler ile yoluna devam etmektedir.


Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite , hizmet , zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.


Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı “hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan Hekimhan Bitkisel sizlere bugün olduğu gibi gelecekte de siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.


Saygılarımızla

Hekimhan Bitkisel