790 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

HAKKIMIZDA

Hekimhan Bitkisel San ve Tic A.Ş olarak bitkisel ürünlerle ilgili 1992 den bu yana deden toruna edindiğimiz tüm bilgi ve tecrübe ile sizlere en doğal ve en kaliteli ürünleri sunuyoruz .Kuruluşundan itibaren bitkisel ürünlerin satış ve pazarlaması konusunda faaliyet gösteren firmamız 2016 yılı itibari ile üretim sektöründe de bu pazarda yerini almıştır.Uzman kadromuz ve tam donanımlı üretim tesisimiz ile son yıllarda bu sektörde yer alan firmalar arasında üst sıralamaya girmiş bulunmaktayız.
Firmamız bitkisel çaylar,macunlar,pekmezler,soğuk press ve uçucu yağlar,toz ekstratlar,sıvı ekstratlar,paket bitkiler başta  olmak üzere kozmetik sektöründe de COMPLEX MY MİRACLE markasıyla bakım&serum grupları,yüz mazkeleri,şampuanlar ile de sektörde yerini almıştır.
Hijyen standartlarını ön planda tutan firmamız ISO 9001,ISO 22000,ISO 14001, ISO 45001, HELAL gıda belgelerine sahip olup GMP standartlarına doğal ve katkısız ürünler üretmektedir.
Misyonumuz; Müşterilerimize mümkün olan en düşük fiyatlar, en üstün kalite ile ürün çeşitliliği sunmaktır.
Vizyonumuz;Uzmanlaştığımız ,faaliyet gösterdiğimiz alanda Türkiye’nin en büyük tesisine sahip olmak ve her zaman ‘dürüstlük ve kalite ‘ kavramlarını ilke edinmektir.
Siz değerli sektör çalışanlarımız ile de bu yola birlikte devam etmek istemekteyiz.
Sağlıkla Kalın 
Hekimhan Bitkisel San.ve Tic A.Ş
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...